Avea Faturama Kullanmadığım İçerik Servisleri ve Yurt İçi Sms Alma Ücreti Yansıtıyor!

Damla O. |

Avea'nın 7 yılık müşterisiyim ve son 1 yıldır faturalı hat kullanıyorum. Avea yaklaşık 5-6 aydır faturama "İçerik Servisleri" ücreti yansıtıyor. Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda, bana hangi servisten kaynaklandığını göremediklerini, benim 5555'e "iptal" yazarak göndermemi söylediler. Bu işlemi yaptığım zaman bana cevap olarak "Hatalı kısa kod gönderdiniz" diye bir cevap geliyor ve bir sonraki ay da bu ücreti yansıtmaya devam ediyor.

Bunların haricinde Nisan'13 faturamda "Yurt İçi Sms Alma Ücreti" diye bir işlem ücreti görünüyor. Bu ücretlerin neye dayanarak kesildiğini öğrenmek ve bu servislerin en kısa sürede kapatılmasını istiyorum. Müşteri Hizmetleri'niz gerçekten çok yetersiz, bilginize.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  12:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş