Avea Faturama Haksız Ücret Yansıttı!

Mehmet Akif A. |

Şikayetim üzerine 60,14 TL olan Avea fatura miktarından sadece taahhüt miktarını düşerek fatura bedeli 48,89 TL olmuştur. Halbuki bu fatura içeriğinde aşağıda ekran alıntısı olarak belirttiğim "Aylık Tarife Kalan Tutar" gibi saçma bir ücret bulunmakta ve kullanmadığım halde bu ücret bana yansıtılmaktadır.

Nasıl ki taahhütüm olmadığı halde taahhüt ücreti kesilip itirazımla beraber bu ücret faturadan düşüldüyse kullanmadığım tarife bedelini de bende alamazsınız!

Acilen bu konu kökten düzeltilerek gerçek ödemem gereken miktar olan 6.86 TL olarak güncellenmesi gerekmektedir. Bütün bu işlemlerin akabinde yeni faturamın da tarafıma gönderilmesi gerekmektedir.
Gereğini arz ederim!

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  18:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Akif A.
  11 Haziran
  11:23

  FİRMA ARADI VE BANA SÖYLEDİĞİ ŞU;
  SİZİN KULLANDIĞINIZ ÜCRET; 4,02 TL + VERGİ
  BİZİM ALACAĞIMIZ ÜCRET; 48 TL!

  VAR MI BÖYLE BİR ADALET?
  KULLANMADIĞIM HALDE BENDEN BU ÜCRETİ ALMAYA NE HAKKI VAR?
  ACİLEN DÜZELTİLSİN BU HATA YOKSA PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM

 • 10 Haziran
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş