Avea Faturama Haksız Ücret Yansıttı.

Mehmet M. |

Ben 21/04/2014 tarihinde Gebze / Kocaeli Hacı Halil Mahallesindeki Aslan Elektronik Ltd. Şti (Kocaeli, Gebze) - TUBİBA bayisi çalışanının tavsiyesi üzerine faturasız hattımdan faturalı hatta geçiş yaptım. Bunun sebebi Woops tarifesine geçerek 2 gb internet her yöne 500 dk konuşma süresi ve 5000 sms'ten 23 tl'ye yararlanmaktı. Faturasız hattan faturalı hatta geçiş için ücret ödemem de gerekmediği Avea bayindeki çalışan tarafından tarafıma söylendi ancak 5. ay faturamda 53 TL'lik bir miktar ödemem gerektiği belirtilmekte. Bunun sebebi de geçiş ücretiymiş.Mağdurum. Bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  13:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Mayıs
  17:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş