Avea Faturama Fazladan Wap Harcama Tutarı Yansıttı!

Seyma O. |

Geçen hafta yazmıştım ilk şikayetimi fakat geri dönüş olmadı. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim sonuç olumsuz. Kullandığımı söyledikleri 72 liralık bir wap ayrıntısı var faturamda ve incelemelerini yine fatura üzerinden yapıyorlar. Ne anladım ki ben bundan kullanmıyorum diyorum faturaya yanlış bir tutar yansıtılmış diyorum, yok şuradan buradan girmişssinizdir diyorlar.

Özellikle ayarlarını kapatılmıştım telefonumun. Gerekli inceleme yapıldığını düşünmüyorum. Avea öğrenci halimle beni mağdur etti.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  12:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Eylül
  15:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş