10 Eylül 2013

Avea Faturama Fazla Ücret Yansıttı!

Avea yeni nesil 500 tarifesi üyesiyim. Tarifeme bağlı her yöne 500 dk. 2000 sms ve sınırsız internet hakkım var. Adıma düzenlenen 8.ay faturam 307,00 TL olarak gönderildi. İncelediğimde kadir gecesi ve bayramda toplu olarak atmış olduğum mesajlarımın MMS olarak gönderilmiş olduğunu müşteri temsilcisi söyledi.

Yaptığım incelemede göndermiş olduğum mesajların normal telefonlarda okunabildiğini akıllı telefonlarda açılamadığı tespit ettim. Normal telefonlarda mms olarak değil normal mesaj olarak gözükmekte.

Faturamda 53 adet MMS ücreti 53 TL yansıtılmış Avea SMS ücreti olarak 122 TL yansıtılmış MMS ücretine amenna ama 2000 hakkım olduğu halde MMS ücreti de yansıtılmış ne yapmam gerekmektedir?

Dursun 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön