Avea Faturama Ekstra Ücret Yansıtmış!

Ahmet C. |

Avea müşteri hizmetlerini aradım ve faturalı hatta geçip 1 yıllık taahhüt verdiğim takdirde 5000 sms ve 500 dakikayı 20 tl karşılığında alabileceğimi söylediler, kabul ettim. 1 yıl geçti yine aradılar. Bende taahhüt aynı şekilde devam etsin aylık 20 tl ödeyeyim dedim onayladılar. Bu ay ki fatura 33. 5 tl geldi müşteri hizmetlerini aradım Ş. adında bir temsilci fatura detaylarına baktıktan sonra 0. 88 krş'luk internet kullanmışsınız bu da verginize yansımış, bu ücreti biz almıyoruz maliye alıyor bizim elimizde değil diyor, devleti suçluyor. Daha öncede internet kullandım böyle bir şey olmadı dediğimde verdiğiniz taahhüt konuşma paket adına diyor sms için yok diyor.Kendi yaptıkları yanlışları devlete atıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet C.
  28 Kasım
  13:10

  malesef avea\'dan çözüm için dönüş olmadı.

 • 22 Kasım
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş