Avea Faturama Ek Ücret Kesti!

Emre Ş. |

Faturalı Avea SEÇ 500 ile 500 sms ve limitsiz internetim mevcut faturam her ay normaldi fakat bu ay yurtiçi gprs kullanımı diye 22,93 TL ek ücret kesilmiş. Benim internet paketim olmasına rağmen bu ek ücret kesiliyor.Bunun bana açıklanmasını istiyorum.Limitsiz interneti olan bir insan ve hayatında yurt dışına çıkmamış biri olarak ne sebeple kesildi bu ek ücret çok merak ediyorum.Bilgilendirmenizi bekliyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  11:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Emre Ş.
  12 Ocak
  04:18

  Hani bilgilenderilmedim oyalamayin beni sinirsiz int. Olan insana ek int ucreti eklemeyi nasil becerdiniz ?

 • 08 Ocak
  08:01

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş