Avea Faturama Ek Tutar Yansıttı.

Selçuk Y. |

Üye olmadığım halde oyuncuk.com diye bir siteden oyun aldığımı söyleyerek Avea faturama 120 tl civarı ek tutar yansıtıldı.Bu konuda bir çok şikayete rağmen Avea'nın bunlara engel olmaması Avea'nın ne kadar amatör bir operatör olduğunu gösterir.Avea'nın bir an önce bu tutarın faturadan düşülmesi gerekmektedir.Avea'nın müşteri hizmetlerinin birbiriyle tutarsız bilgileri ayrıca can sıkıcı bir durum.Taahhütlü olmasan bir dakika bile kullanmayacağım bir operatördür ne yazık ki!

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk Y.
  07 Haziran
  23:09

  Yaklaşık 1 haftadır dönen olmadı.Otomatik mesaj yazın geçin karşıdaki unutur nede olsa :) Ne yazikki taahütlü kampanyanız faydalanıyorum telefon kampanyanızdan .Telefonda 2 haftada bozuldu nokiadan mı kaynaklı sizden mi bilemedim ama avea bana yaramıyor bu aralar sinirlerimi bozuyorlar hatta .sağlıcakla kalın...

 • Selçuk Y.
  07 Haziran
  23:05

  Ne yazik ki avea bu konuda hiç bir çözüm üretemedi.Başarısız !!!!!

 • 30 Mayıs
  13:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Selçuk Y.
  30 Mayıs
  11:52

  Bu tür sorunlar yaşamamanız için telefonlarınızı mobil ödemelere kapatmanızda fayda var.Avea dan aradılar ve bu ücretleri ödemem gerektiğini söylediler.Siteyi takip eden arkadaşların bu duruma dikkat etmeleri için yazıyorum bunları.Aveanın bu siteyle ilgili yapabileceği hiç birşey yokmuş "ne yazik ki" Onun için siz bu konuda dikkatli olun çevrenizdekilere anlatın.Avea kullandığıma bir kez daha pişman oldum .Gerek müşteri hizmetleri departmanları gerek tarife ve uygula şekilleri itibariyle.saygılar...

 • 30 Mayıs
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş