Avea Faturam Yüksek Gelince Taahhüdün Bittiğini Öğrendim!

Gültekin O. |

Ben 10 yılı aşkın süredir Avea kullanıyorum. Geçen yıl Yeni Nesil 1000 Extra tarifesine geçtim ve beni taahhüt karşılığı indirimli görüştürdü fakat 2 ay evvel taahhütüm bitmiş ve bilgim yok. Ne bir mesaj nede bilgi verilmedi.

Şimdi faturam yüksek gelince öğrendim. Normalde taahhüt bittiyse bana bilgi vermeleri gerekirdi. Müşteri hizmetlerine şikayetçi olduğum hiçbir konuda tarafıma dönüş yapılmıyor. Faturama itiraz ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  17:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Gültekin O.
  06 Temmuz
  18:59

  Taahhüt süremi kendim takip etmem gerkiyormus.aradan 1 yıl geçmiş nereden aklımda tutacaksam.neyse hos işler değil avea kendini duzeltmeli.sadece logosunu duzeltmekle ol.az.

 • 03 Temmuz
  14:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş