Avea Faturam Yüksek Geldi!

Can Doğuş K. |

Avea zaten tam çekmiyor. Hat iptali yapmayayım diye indirim yaptılar 3 ay indirimli geldi. bu ay sadece faturamı 3 gün geciktirdim işlerimden dolayı unuttum 40 tl lik fatura 190 tl geldi. anlamadım ben bu faturayı ödemek istemiyorum zaten iyi olmayan bir hizmet var birde bu neyin bedeli. kötü hizmetin bedeli bu olmamalı.

Hakem heyeti, bilirkişi, beyaz masa ne kadar yer varsa hepsine başvuracağım mahkemeye kadar yolu var. Sürekli kesiliyor hat çekmiyor birde 40 tl lik fatura 190 tl geldi. 3 günlük geç ödeyince 150 tl fazlamı gelir bunu anlamadım ben bu faturayı asla ödemem.Kötü hizmetin bedeli bumu.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  13:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Haziran
  09:49

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş