Avea Faturam Yüksek Geldi!

Can E. |

Avea bayisine gidip sms internet ve konuşma paketi bir arada olan paket fiyatını öğrenmek istedim. Tam olarak konuştuktan sonra bana 20 tl ye 500 dk+1 gb net+5000 sms olduğunu söyledi bende biraz düşündükten sonra aynı tarifenin dakikasının fazla olanını istedim oda bana 30 tl lik tarifeyi önerdi onayladım ve anlaşmayı imzaladım 1 ay boyunca 1000 sms kullandım fatura gelmeyince merak edip borcumu sorgulattım 83 tl diye yanıt geldi.

Avea bayisine gidip sorduğumda ilk faturamın 283tl ikinci fatura 83tl olduğunu söyledi. Sonradan anladım ki 30 tllik tarifede sms paketi yokmuş ve ben ücretli olarak 1100 sms kullanmışım. Bu durumda mağdur olmuş durumdayım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  16:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Mayıs
  09:56

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş