Avea Faturam Yüksek Geldi!

Süha D. |

Son dönem faturamda 1. 38 kuruş fazla rakam gördüm müşteri hizmetlerini aradığımda bana mms çektiğimi söylediler ısrarla mms çekmediğimi hayatım boyunca hiç kullanmadığımı belirtmeme rağmen mms ücreti dediler bunun üstüne 1 tl karışılığında detaylı faturamı istedim. Baktığım zaman 9711 diye bir numaraya mms gönderilmiş böyle bir gönderim sağlamadım böyle bir şey olmadığı halde faturamda yansıması çok yanlış benim mağduriyetimin giderilmesi böyle birşeyle de birdaha karşılaşmak istemiyorum. Yıllardır Avea kullanan biri olarak çok büyük hayal kırıklığı içindeyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş