Avea Faturam Yüksek Geldi!

Gülşen Ç. |

Mayıs ayı son ödeme tarifeli faturam yüksek geldi. Online işlemlerde yurtiçi sms gönderme yazıyor ancak tarifemde 3000 sms hakkı bulunmaktadır. 444 1 500 aradım bu sefer mms gönderdiğimi söylemedi. Ancak gsm operatöründe çalıştığım için paketsiz mms gönderiminin faturama yansıyacağı ücretti iyi bildiğimden dolayı asla kullanmam. Kullanmadığım mms ücretlerinin 45, 25 tl gelen faturamdan düşürülmesini yani faturamın düzeltilmesini talep etmekteyim. yoksa btk ya ve tüketici hakem heyetine başvurucam. Takım liderlerinden dönüş bekliyorum.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  18:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gülşen Ç.
  08 Mayıs
  11:40

  1,5 yıl avea müşteri hizmetlerinde çalıştım.bu yüzden faturalı hatta başıma gelebilecek dezavantajları iyi biliyorum.1 haftadır 444 1 500 e oluşturduğum dosya için yeni geri dönüş yaptılar.bana mms gönderdiğimi söylediler.ancak detaylı faturada gönderdiğim numaralar gözükmüyor ve gprs mms olarak gözüküyor.müşteri temsilcisi bu sözlerim üzerine cevap veremedi geri dönüş yapacağını belirtti.faturamın düzeltilmesini istiyorum.btk ya ve tüketici hakem heyetine başvurucam.

 • 01 Mayıs
  12:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş