06 Aralık 2013

Avea Faturam Yüksek Geldi!

Avrupa seyahatine çıkıştan bir gün önce almış olduğum Avea aylık 30 dakikalık paket onaylandıktan sonra yurt dışında paketten 25 dakikasını kullanarak döndüm. Bu paket ücreti 19 TL ( KDV) dahil idi. Benim normal aylık faturam 30 TL bu paket ücretiyle 49 TL olması gerekirken 236 TL fatura bilgisi geldi.

Sevgi 176 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Sevgi10 Aralık 2013

  Şikayet konusu dikkate alınmadan mekanik faturanız incelendi herhangi bir hata tespit edilmedi şeklinde açıklamayı yetersiz ve gayri ciddi buluyorum.

 • Sevgi07 Aralık 2013

  Verilen cevap bana gecikmeli gönderdikleri efaturamdaki ayrıntıya göre benim telefonumdaki görüşme kayıtları ile örtüşmeyen fazla kullanımdan kaynaklandığı bildirilmektedir. Söz konusu olan 21,15 dakikalık görüşmeyi hiç yapmadım ve de kendi telefonumda da yaptığım tüm görüşmeler süre ve tarihleri ile kayıtlıdır. Bu durumda 500 numaralı müşteri hattında yaptığım görüşmelerle herhangi bir sonuca ulaşamadığımdan ve yetkili kişilerle de görüştürülmediğimden bu sorun bu şekilde çözülemeyecektir. Telefon kayıtlarımı gösterebileceğim Avea yetkilisi ile acilen yüz yüze görüşmem gerekmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön