Avea Faturam Söyledikleri Gibi Gelmedi!

Baran G. |

Henüz 7 ay taahhüdü bulunan GS Mobile 4gb vınnımı ihtiyaç fazlası olduğu için kapatmak istedim. 01.07.2013 ve 18.07.2013 tarihleri arasında 2 kez ayrı ayrı müşteri hizmetleri ile görüştüm. Durumu izah ettim eğer makul bir kapama ücretiyse kapatacağımı çok alınacaksa bir yakınıma vereceğime söyledim.Bana vergiler dahil 105 lira ödeyeceksiniz dedi ama bugün fatura 185 lira geldi.

Aradım yok Ö.İ.V., yok telsiz vergisi bir sürü vergi dedi. Bende "100 liraya 85 vergi mi olur hem bana bunu neden söylemedi aradığımda arkadaşlar?" diye sorunca "yapacak bir şey yok" dediler. Avea'da halihazırda 5 adet faturalı hattım var eğer bu yanlışlığı düzeltmezlerse hepsini kapatacağım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Baran G.
  12 Kasım
  14:15

  malesef çözüme yönelik hiçbirşey yapmadılar paşa paşa ödettiler....

 • Baran G.
  12 Kasım
  14:14

  kesinlikle çözüme yönelik birşey yapmadılar....

 • 06 Kasım
  14:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Baran G.
  03 Ağustos
  11:29

  Malesef mağduriyete devam....

 • Baran G.
  31 Temmuz
  15:22

  gecen defada ayni durumla karşılaştım ama malesef agnen böyle inceleme yapacaz dediler ve hiçbişey yapmaksızın bana faturayı odettiler bana doğru bilgi verilmis olsaydi kapatmaz bir yakınıma verirdim ama 100 lira dedikleri icin kapatyim nasil olsa kapatıyor yükleyebilecegimiz kadar fatura yukleyelim mantığı yazık yakışmıyor size dedigom gibi kontril ederseniz 5 afwt faurali hat var adima bu isten bir sonuç çıkmazsa turkcell e gecmeyo düşünüyorum Bilginize bu arada şikayet var.com çalışanlarına teşekkür ederim en azından hakkimizi bir onlar savunuyor

 • 31 Temmuz
  14:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş