Avea Faturam Ödenmemiş Gözüküyormuş!

Mehmet S. |

0533718**** numaralı Avea hattı sahibiyim. 5, 6 ay kadar önce otomatik ödeme talimatını kredi kartımdan çekilmesi için Avea'dan verdim (eşiminki de var). Temmuza kadar herhangi bir sorun çıkmadı. Ancak temmuz ayına ait faturam ödenmemiş gözüküyordu.

Kredi kartı ekstremi kontrol ettim ödemiş, bankayı aradım teyidini aldım. Avea ekstremi istedi dilekçe ile birlikte gönderdim. Ekstrede numaram gözükmediği için bankadan onaylı dekont istediler. Birde 4, 5 TL gecikme ücreti ödeyecekmişim.

Yanlışı yapan Avea sistemin ceremesini çeken ben. İşi gücü bırak saatler harca git bankayla uğraş, gecikme ücreti öde, fax gönder. Müşteri memnuniyeti nerede kaldı? Hatam firmanızı seçmek ise taahhüt bitince gideceğim.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  11 Kasım
  20:42

  Çözdüğümü sandığım sorun ne yazık ki çözülmemiş dünyanın zamanını harcadım bankaya gittim gerekli evrakları topladım 3 kere fax çektim halen daha silik veya gözükmüyor diye işlem yapmadılar ve otomatik ödeme talimatındanödenmiş faturayı bir daha tahsil ettiler ayıp

 • 11 Kasım
  08:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet S.
  14 Ağustos
  13:30

  uzun uğraşlar sonucu görevlileri ikna etmeyi başardım. biraz da ramazan bayramının etkisi olmadı değil. 5 gün boyunca telefonum kapalı kaldı. avea bu sorun ile ilgili bir çalışma yapmalı

 • 05 Ağustos
  13:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş