Uğur G. Teşekkür Mesajı

Bana ulaşıp mağduriyetimi giderdiler.
Hızlı aksiyon ve ilgileri için Avea'ya teşekkür ediyorum.

Avea Faturam İki Kat Geldi!

Uğur G. |

Her ay 35 TL'lik bir fatura ödüyorken taahhütlü bir şekilde birden bu ay faturam 70 TL geldi. Arayıp sorduğumda taahhüdün bitmiş ondan böyle olmuş dendi, arkadaş 10 yıldır Avea kullanıyorum insan bir arayıp hiç olmadı mesaj atıp söylemez mi faturanızın taahhüdü doldu diye, bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt yenilemek istiyorum dediğimde ise aynı paket için taahhüt yapamayacağımı muadil paketi 69 TL'ye taahhütlü alacağımı söylediler. Artık değişiklik yapmanın vakti gelmiş demek ki, 3 kere aradım hala mağduriyetimi gidermediler.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  14:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Uğur G.
  11 Ekim
  15:50

  1 hafta boyunca müşteri hizmetlerinin ilgilenemediği sorunumla şikayetvar sayesinde 12 saat içinde sorunum halloldu. Hızlı aksiyon için teşekkür ederim

 • Uğur G.
  06 Ekim
  15:58

  Bana ulaşıp mağduriyetimi giderdiler.
  Hızlı aksiyon ve ilgileri için Avea'ya teşekkür ediyorum.

 • 06 Ekim
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Uğur G.
  06 Ekim
  01:13

  Telefon: 0553 403 28 68