Avea Faturam Gelmiyor!

H.murat Ö. |

Daha önce şikayet etmeme rağmen 8-9 aydır faturam gelmemektedir. Bu konuda ısrarlı aramalarım sonucunda faturayı gönderdiğini söyleyen Avea'nın birimi faturanın PTT tarafından iletilmediğini söyledi. PTT'ye yaptığım yazılı başvuru sonucunda Avea'dan ilgili tarihlerde bir fatura postasının bulunmadığı belirtilmiş olup Avea'ya yaptığım şikayet sonucu o ay faturam adresime gelmiş ancak daha sonra yine fatura gelmemiştir.

Bunun yanı sıra her hafta 535810**** no'lu hattım, Avea'nın 4441500 numarasından aranarak e-faturaya geçmem konusunda resmen rahatsız edilmekteyim. Faturamın adresime gelmesini ve artık her hafta yapılan e-fatura reklamından kurtulmak istemekteyim.

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Aralık
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş