Avea Faturam Fazla Geliyor!

Bariş A. |

Faturam 2 aydır süre aşımına uğruyor ve hiçbir msj gelmiyor. 39.90 TL'lik tarifedeyim 215.00 TL fatura geliyor. Bari bir üst paketten faturalandırın 85.00 TL yapın diyorum (ki bu paket kadar bile konuşmamışım) onu bile kabul etmiyorlar. Faturada hata yok deyip ukalalık yapıyorlar. İşine gelmiyorsa iptal et demek bu! Müşteri memnuniyetini hiçe sayan, iyi niyetli müşterisine yardımcı olmayan firma asla ayakta kalamayacaktır!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  16:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Eylül
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş