Avea Faturam Fazla Geldi!

Gül Ç. |

05057035*** numaralı Avea müşterisiyim. 18.09.2014 tarihinde Avea Müşteri Hizmetlerinin mailime gönderdiği e- faturayı incelediğimde, toplam 70,75 TL fatura tutarı gözüküyor. Paket aşımı yapmadığım halde aşmış gözüküyorum. Ancak ben böyle bir kullanım yapmadım.

Konuyla ilgili Avea Müşteri Hizmetlerine telefon ettim. İlgili arkadaşlar, hattım üzerinden özel servisler aracılığıyla sms’ler gönderildiğini söyledi. Ancak benim bunlardan haberim yok. Söz konusu cep telefonumdan gönderildiği iddia edilen sms’lerle ilgili dökümanlarımın tarafıma
verilmesini, konuyla ilgili gereğinin yapılmasını, faturamda yer alan fazla ücretin iptal edilerek, yeniden fatura düzenlenmesini istiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gül Ç.
  05 Ekim
  14:27

  şikayetime çok geç cevap verildi. Müşteri hizmetleri yetkililerinin uslup şeklinden çok rahatsız oldum. yaşadığım soruna üretilen çözümün, Aveanın kurumsal kimliğine yakışmadığına düşünüyorum.

 • 03 Ekim
  15:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Eylül
  12:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş