Avea Faturam Fazla Geldi!

Güllü M. |

Uzun süredir Avea bireysel jet tarifesini kullanıyorum, sabit ödemeli ve ayda 29 tl. Geçen ay ilk defa limitimi doldurduğum için internete erişimim durdu, ben de müşteri hizmetlerini aradım, limitimi doldurduğum için internet erişiminin kesildiğini, ek paket satın alabileceğimi söylediler. Faturamda aylık sabit ücretim 29 TL +ek paket 30 TL ile 59 TL ödemem gerekirken 98 TL fatura geldi.

Gene müşteri hizmetlerini aradım; bana söylenen hem limiti aşarak interneti kullanmayı sürdürmüşüm hem de ek paket satın almışım. Mantıken birini alınca diğerine ihtiyaç olmaz ya bunun tutarlı bir açıklamasını alamadım. Madem limiti doldursam bile kullanabiliyordum, niye erişimim kesildi ve ek paket sattınız.

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Güllü M.
  10 Eylül
  15:56

  Kendileri lütfedip aradılar ve gerekli incelemeyi yaptıklarını bla bla anlattılar ama:)
  Yaptıkları klişe konuşmaları günde yüz kişiye yaptıklarına eminim:)Hattı iptal edince sorun kökten çözülecek...Şimdi,
  Bir dağın tepesinden aşağıya nehir akıyor,dağın tepesinde kuzu su içerken,aşağıdan kurt sesleniyor...Heyyy kuzuu ne yapıyorsun? diyor...Kuzu da ne yapayım kurt kardeş su içiyorum demiş.Kurtta içme sudan,kirletiyorsun deyince,kuzu da nasıl olur su yukarıdan aşağıya akıyor ,kirlenmez ki demiş.Kurt da sen ne dersen de ben seni yiyecem:) demiş ...İşte o hesap:)

 • 09 Eylül
  10:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş