Avea Faturam Fazla Geldi!

Fatih T. |

Geçen sene cihaz kampanyasından bir S3 mini aldım.1 gb internet 1000 dk taahhüdüyle. Geçen gün internet paketinizi 49 tl'ye 1000 dk ve 4 gb olarak yenilemek istiyorsanız mesaja evet yazın gönderin tarzında bir mesajın karşılığında okeyledim.

Şimdi 717 TL fatura bedeli tarafıma gönderilmiş ben olayı bu şekilde algılamadım yanlışlık oldu dememe rağmen Avea bana isterseniz taksitlendirebilirsiniz diyor.Yetkili biri bana dönsün dedim 3 kere aranmışsınız telime ulaşılamıyormuş bir daha da arama şansları yokmuş.Sistem buna izin vermiyormuş.Öyle bir durum ki:aradığında çekmeyen hat Avea suçlu benmişim gibi gösteriliyor.
Bu faturayı ödemem mümkün değil.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih T.
  26 Mayıs
  17:43

  artı olarak facebook profilimden MOTORCUNUN HACCI olarak takip edebileceğiniz komple türkiye üzerinde yapacağım gezide avea bu sorunu çözmezse aracımı AVEA DAN UZAK durun tabelasıyla dolaştıracağım...Takip edebilirsiniz...Reklam tvden olmaz canlı olur...

  Fatih Tonbil

 • 30 Nisan
  08:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş