Avea Faturam Çok Yüksek Geliyor!

Buse K. |

Yaklaşık 1 yıldır Fenercell kullanıcısıyım. Bugüne kadar hiç memnun olamadım. Tarifem 15'lik. Ama bana bir gün olsun 15 tl gelmedi. İlk ay 7,5 tl ödedim. Daha sonra iki ay 40 küsür geldi. Onları atlattık artık 20-25 geliyordu derken son iki ay 124 ve 118 geldi. Gprs gözüküyor detaylı faturada. Gprs kullanacak olsam yaparım 5tl'lik internet paketi kullanırım. Müşteri hizmetlerini arıyoruz onu tuşlayın bunu tuşlayın. İnsanları zor durumda bırakıyorsunuz! Avea mı asla!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  10:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Mayıs
  08:48

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş