Avea Faturam Atmadığım Mesajlar Yüzünden Kabarık Geldi!

Osman Özden T. |

Geçen ay hattımı Vodafone'dan Avea'ya taşıdım ve "Profesyonel 600" tarifesine geçtim. Bu tarifede 12 ay kalma sözü verildiğinde aylık ücret 39 TL oluyor ama ilk ay faturam 51 TL geldi ve şu anki güncel faturamda 42 TL gözüküyor. Bu konuda Avea'ya başvurdum. Bana; 17 adet Çek Cumhuriyeti'ne sms gönderdiğimi söylediler. Faturam o yüzden 51 TL olmuş. Telefonumu benden başka kimse kullanmıyor ve bende kesinlikle yurt dışına sms atmadım ama tabi ki beni arayan müşteri temsilcisi; benim attığımı söylüyor. Yani ben yalancıyım Avea'ya göre. Sanırım 12 ay taahhüt verdiğim için cezalı duruma düşeceğimden dolayı nasıl olsa Avea'dan çıkamayacağımı düşünüyorlar. Atmadığım mesajların ücretini ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ocak
  17:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Osman Özden T.
  25 Aralık
  21:02

  Hala telefonumdan Çek Cumhuriyeti'ne 17 adet sms attığımı söylüyorlar.Telefonunuzu başkasına kullandırtmamaya özen gösterin diye de akıl veriyorlar.Telefonumu benden başka kullanan yok ve ben de yurtdışına sms atmam!

 • 25 Aralık
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş