29 Ocak 2014

Avea Faturalıdan Faturasıza Geçiş Ücreti Alıyor!

2013 aralık ayında Avea faturalı hatta faturasızdan geçiş yaptım. 1 senelik süreçte Avea'dan memnuniyetsizliğim her gün biraz daha arttı. İş ve özel arkadaşlarımda Vodafone'u tercih edince bende Vodafone hat aldım. Numarayı taşımadım çünkü 1 yıl taahhütüm vardı. Şimdi hattı faturasıza çevirmek istediğimi bildirdiğimde 20 tl ücret talep ediliyor.

Sanki bir sene boyunca bedelini ödeyip tüketmediğim dakikalardan alınan para yetmiyormuş gibi mesaj ücretleri de cabası. Faturalıya geçmem için her gün aranıyordum; meğerse bundanmış Eğer çözüm bulunmazsa Avea hattıma ebediyen veda edeceğim. 20 tl'yi verir üstüne bir yirmi tl daha verir numarayı taşırım sonra.

Gökhan 143 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan20 Haziran 2014

    faturasız hatta tl yüklemesi yaptım. 2 dakika sonra yüklendi mesajı geldi. 5 dakika kadar sonra 0.9 tl bakiyemden düştü. herhangi bir görüşme veya mesaj olmadan. müşteri hizmetlerini aradım. aynı şeyleri tekrar eden bir müşteri hizmetlisi yardımcı olamadı. avea kullanmaktan tamamen vazgeçiyorum ve bununla birlikte bu şikayeti okuyan herkesi uyarıyorum lütfen avea ya kanmayın. ucuz görüşme "vodafone" da. en kalitelisi ve verdiğiniz parayı hak eden "turkcell".

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön