Avea Faturalı Hattımı İptal Etmemek İçin Direniyor!

Solmaz S. |

Ben faturalı hattımı iptal ettirmek istiyorum fakat müşteri hizmetleri hattımı iptal ettirmemem için direniyor. 24 ünde yeni fatura çıkmasını bekliyorlar sanırım bana tekrardan bir fatura ödettirmek niyetleri arıyorum ve beni başka bir yere bağlayacaklarını söyleyip saatlerce bekletiyorlar. Bütün gün aradım benle dalga mı geçiyorsunuz? Bu sistem kısa sürede çözülmezse tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Solmaz S.
  21 Haziran
  19:27

  ben derdimi size tam olarak anlatamadım sanırım müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum müşteri hizmetleri beni aradı ve hattımı iptal ettirmemem için dil döktü istemediği dile getirdim ama anlamıyorlar ve şu an işlemlerim yapılmadı bi zahmet müşteri hizmetleri bana dönsün yoksa ben gerçekten sizi şikayette bulunacam tüketici haklarına böle saçma bir iş olurmu yaaaa

 • 21 Haziran
  14:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş