Avea Faturalı Hattımı Faturasıza Çevirmedi!

Serhat A. |

Avea faturalıya geçirirken 30 dakikada fakat faturasıza geçirirken 24 saat gibi uygulaması var. Benim bulunduğum şehirde (Zonguldak) Avea çekmiyor üstelik kampanyalı tarifemin 2 katı ücret geliyor. Bu yüzden başka bir operatöre geçmek istedim ayın 9'unda fakat hesap kesim tarihim 10'u olduğu için ve bu faturasıza geçme işlemi 24 saati bulduğu için geçemedim.

Bunun nedeni bana fatura dönemine 1 gün bile girsek o parayı almalarıdır. Lütfen 30 dakikada faturalıya geçirdiğiniz gibi şu faturasızdan geçiş işlemlerinizi hızlandırın yada yatırım programlarınızı büyük şehirlere değilde taşralara yapın aynı fiyatı ödüyoruz fakat aynı kalitede görüşme yapamıyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat A.
  14 Ocak
  13:26

  standart cevap

 • 11 Kasım
  13:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ağustos
  17:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş