Avea Faturalı Hattımdan İngiltere'ye 70 Adet SMS Gönderdiğim İddia Ediliyor!

Mehmet Ç. |

Kullanmış olduğum Avea faturalı hattımdan iznim ve bilgim dahilinde olmadan ingiltere ye 70 adet ücretli SMS gönderdiğim iddaa ediliyor ve bunun tutarı da güncel faturama eklenmiş! Böyle bir saçmalık nasıl olur?

23.50 liralık fatura tutarı 81.50 görünüyor. Bu konu hakkında Avae iletişim şirketinden şikayetçiyim! Gereğinin yapılmasını ve bu hatanın düzeltilip İade koşuluyla tutarın güncellenmesini ve tarafıma geri dönüşüm yapılmasını bekliyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  14:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ekim
  12:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş