Avea Faturalı Hattan Kontörlü Hatta Geçişlerde Ekstra Ücret.

Gokhan U. |

Yaklaşık 2 yıldır Avea operatörünün müşterisiyim faturalı hattan kontörlü hatta geçiş için Avea müşteri hizmetlerini aradığımda hattımı kontörlü ye çevirirsem eğer 20 tl geçiş ücreti kesileceğini ve bunun son faturama yansıtılacağı söylendi. 20 tl yi sorduğumda ise hattıma kontör olarak yükleneceğini ve bunun devletin çıkardığı yeni bir uygulama olduğunu söylediler insanların hiç
bir şeyden haberi olmadığını zanneden kişiye itiraz edince BTK'ya dilekçe vermemi söyledi. Böyle bir yaptırım hiçbir operatörde yok, yükledikleri 20 tl de ücretini ödediğim halde hediye tl olarak yükleneceğini ve herhangi bir paket yapılamayacağını söylediler şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokhan U.
  29 Ağustos
  17:18

  Müşteriye ulaşılamamıştır cevabınızla çekim kalitenizi de belli etmiş oluyorsunuz ayrıca 1 defa aramak yeterlimi? Müşteriye ulaşılıncaya denk aranması gerekmiyor mu?

 • 27 Ağustos
  11:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  15:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş