Avea Faturalı Hattan Faturasıza Geçebilmek İçin Artı 35 TL İstiyor!

Burcu Ç. |

2 yıldır faturalı Avea hat kullanıyorum. Taahhüt sürem dolunca paketim avantajlı olmaktan çıktı. Daha uygun bir faturalı hat olmadığı için faturasıza geçmek istedim. Müşteri hizmetlerini aradım ve aldığım cevap şu: "faturasıza geçebilmek için artı 20 tl faturama yansıtılacakmış. Bu 20 tl daha sonra faturasız hattıma geri yüklenecekmiş. Bir de 2014 yılına kadar telsiz kullanım ücretim de peşin olarak faturama yansıtılacakmış yani artı 10 tl daha. Bir de paket bedelim var tabi 35 tl. Toplamda 65 tl fatura gelecekmiş. Kabul etsem de etmesem de bu böyle olacak. İtiraz etme hakkımız yok yani. Neden henüz almadığım hizmetlerin bedelini peşin ödemek zorundayım? Bu uygulamadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  13:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Nisan
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş