Avea Faturalı Hatta Geçtim Dert Sahibi Oldum!

Olcay Özge E. |

Yaklaşık 9 yıldır Avea müşterisiyim ve uzun süre faturasız hat kullandım yaklaşık 1 ay önce faturalı hatta geçtim keşke geçmeseydim!! Geçtiğim S. E. Ç tarifesi aylık 19 TL ye 500 dk konuşma, 5000 sms ve sınırsız internet olarak söylendi fakat nedense uygulamada bu söz konusu değil!!

Hattıma 07. 05. 13 tarihinde gönderilen mesajda 3 gün içinde internet paketimin 5 TL karşılığında yenileneceği yazıyor. Merak ediyorum neden ben seçtiğim tarife ücretine ek bir ücret ödemek zorundayım. Bu tarifeye geçerken internet paketinin ücrete dahil olduğu söylenmişti oysa ki! Avea acilen müşterisine bu muameleyi vazgeçmeli!! Avea artık Mevcut Müşteri=Kayıp Müşteri politikasından vazgeçmeli!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  08:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Mayıs
  12:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş