Avea Faturalı Hatta Geçiş!

Hazel B. |

Hattımı faturalıya geçirmek için 1 haftadır uğraşıyorum. Yok ikametgah, yok kimlik fotokopisi sadece zora koşmak için uğraşıyorlar. 8 senedir tek bir operatörü kullanıyor olmanın bile hükmü yok maalesef. Elinde olana bir avantaj sunmayan operatöre daha fazla kazanç getirmemek gerek bence. Yeni bir hat alma vakti geldi. Şubeye gittim, hangi paketi istiyorum desem yeni üyeler için ya da numarasını taşıyanlar için deyip geri çevirdiler. Ben 8 yıldır Avea'lıyım bana ne var dedim artık. Uzun zamandır kullandığım bir operatör ama hiçbir avantajı yokmuş demek ki.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hazel B.
  31 Ekim
  13:41

  8 yıldır aynı hattı kullanıyorum. 17 yaşında olduğum için hattı ablamın üzerine almıştım. Şimdi kendi üzerime almak istiyorum bu yüzden gitmeden önce çağrı merkezini aradım ve sordum, hatta şikayet etim. Şimdi benden neler isteyeceksiniz diye. Malum Avea bu aralar beni çok yorduğu için temkinli olmak istedim. Ablanız ve sizin kimlikleriniz ile gelmeniz yeterli olacak ve 47 TL ücret karşılığında hattı üzerinize alabilirsiniz dediler. Yeni numara almayacak olduğum halde bu ücret neden nesi ben anlamadım. Avea gerçekten para göz mü oldu yoksa bizi artık kullanmayın mı diyor. Anlayamadım, anlayan varsa bana anlatabilir mi?

 • 23 Ekim
  14:09

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  16:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş