Burak A. Teşekkür Mesajı

faturamdan fazla çekilen ucret geri iade edildi teşekkürler

Avea Faturalı Hatlara Ekstra Ücretler Yansıtıyor!

Burak A. |

5 ay önce Avea'da faturalıya geçtim. Hep korkum vardı fazla fatura. Arkadaşlardan çevreden duyuyorduk ama dedik geçelim düzgün kullanılırsak bir şey olmaz, tabi böyle olmadı. İlk 4 ay faturalar söylendiği gibi geldi, bende düzgünce ödedim fakat son ay yurt dışına sms göndermişim ben ordan 45 kuruş aldılar. Bunların birde vergileri neyse 1.5 lira fazla fatura kestiler. Neyse dedik ödedik yine zamanında.

Bu ay fatura tutarım 30.35 kuruş bu seferde yurt dışı sms'i var bir de şimdi Paybyme adı altında ücret alımı olmuş. Bunlardan tabi haberimiz yok. O kadar müşterin var hepsinden bir lira alsa Avea için kar nede olsa. Gereğinin acilen yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  22 Ağustos
  11:03

  faturamdan fazla çekilen ucret geri iade edildi teşekkürler

 • 19 Ocak
  15:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ocak
  12:38

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş