Avea Faturalı Hat Devir İşlemleri İçin Uçuk Ücret Talep Etti!

Hatice Y. |

29.08.19 Perşembe günü Sincan merkezdeki Avea bayisi Özgüven İletişim'e faturalı bir hattı üzerime devralmak için gittiğimde ücretsiz olan devir işlemi için benden 55 lira gibi uçuk bir para talep ettiler. Ben itiraz edince hattı tamamen iptal edip kapattırmak isteyince işlemimizi yapmayıp bayiden çıkardılar. Baştan savma cümleler kurarak ilgisiz ve alakasız davrandılar. O bayiye üç dk uzaklıktaki bayiye gittik işlemimizi hemen yaptılar.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  15:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Eylül
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş