Avea Faturalarım Son 3 Aydır 2 Kez Tahsil Edildi!

Seher K. |

Avea'nın internet hattını kullanmaktaydım 55162****. Kredi kartı ekstrelerime baktığımda ekim- kasım ve aralık hesap özetlerimde bu hattın faturalarının 2 kez tarafımdan tahsil edildiğini gördüm. Avea merkezi aradım (taraftar hattı) bu ödemenin tarafıma yapılacağı söylendi ve İban numara istendi kredi kartının bağlı olduğu hesabın ibanını verdim bana geri dönüleceği söylendi ama ne param yattı ne de arayan oldu. Bu fazla alınan ücretin tarafıma ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seher K.
  08 Ocak
  20:18

  Aralikta yapilan mukerrer odemem son faturamdan dusuldu fakat ekim kasim odemelerim henuz tarafima iade edilmedi

 • 01 Ocak
  18:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Aralık
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş