Semanur B. Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkürler

Avea Faturalarım Çok Yüksek Geliyor.

Semanur B. |

Neredeyse 4 yıldır Avea hat kullanıcısıyım. 4 GB internet paketi olan tarifem var. Bu ay internetimin bittiği SMS'i gelir gelmez paket yeniledim. Ama faturam 61 TL geldi. Hem yeni aldığım paket ücreti, hem de o arada nasıl oluyorsa kullandığım 17 TL internet ücreti bir fatura tutarım kadar olmuş. Bir güne bir gün faturam gecikmedi ama artık firma bizi nasıl bir gözle görüyorsa devamlı yanıltmaya çalışıyor.

Kimilerine %25 indirim yaparken bana neredeyse iki kat fatura çıkararak garip bir tahsilat gerçekleştiriyor. Böyle garip ve adaletsiz uygulamalar devam ederse hattımı iptal ettireceğim. Ben bu faturayı ödeyeceğim ama nasıl bazı müşterilere %25 indirim sunuyorlarsa bana da sunsunlar.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semanur B.
  14 Temmuz
  23:01

  İlginiz için teşekkürler

 • 14 Temmuz
  15:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Temmuz
  15:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş