Avea Faturalar Yüksek Geliyordu!

Ömer E. |

Avea, tarifemi aşmadığım halde faturalarımı şişirerek gönderince, Avea müşteri hizmetlerini arayarak başka operatöre nasıl geçmem gerektiğini sorduk. Müşteri temsilcisi, önce Avea faturasız hattına geçmem gerektiğimi ifade ederek hattımı Avea faturasız hattına geçirdi. Faturasız hatta geçirme sonucu anında faturama ilave ''20tl. ''yansıttılar.

Yaşadıklarımdan sonra telefonumda Avea numarasını bir daha görmek istemediğimden Avea hatıtımı tamamen kapattırdım. Bu defada Avea'nın başka bir sürpriziyle karşılaştım. Kapattırdığım hattıma her ay için ayrı ayrı olmak üzere tam bir yıllık telsiz kullanım ücretini faturama yansıtmışlar. Bu usulsüz kazançtır.

Etiketler :

Abonelik İptal Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer E.
  20 Nisan
  14:01

  AVEA ŞİKAYETİME CEVAP VERMEDİ.BU KÖŞEDE'' AVEA ŞİKAYETE CEVAP VERDİ ''DİYE YAYIMLANDI.DEMEK Kİ BU DURUM ŞİKAYETİMİ OKUYANLARIN KAFALARINDA ''AVEA ŞİKAYETLERLE İLGİLENİYOR '' İMAJI YARATMAKTAN BAŞKA BİRŞEY OLAMAZ.İŞTE AVEA'NIN GERÇEK YÜZÜ.AVEA KULLANANLARIN DİKKATİNE SUNULUR.

 • 18 Nisan
  10:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş