Avea Faturalandırma Sorunu.

Adnan T. |

Yaklaşık 8 ay önce Avea tarafından 96 TL fatura geldi. Konu ile ilgili Tango kullanımından dolayı telefonun yazılım sorunu nedeni ile yurt dışına SMS gönderdiği bundan dolayı 96 TL fatura yansıdığı iletildi. Ancak aynı telefonu sürekli kullanmama rağmen hatta farklı hatlarda takmama rağmen sorun yaşanmazken nasıl olur da tangodan SMS gönderir ve buna da ücret alınır şaka gibi. Konu hakkında telefonun servisi ilke görüşmem gerektiği gibi komikçe bir cevap verildi. Bu cevabı hiçbir şekilde kabul etmeyerek müşteri memnuniyetinin sağlanamadığı bilgisini buradan bildiriyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adnan T.
  08 Nisan
  17:45

  Yine aynı klasik cevap telefon kaynaklı bilgisi verildi. Okuyan arkadaşlara soruyorum sizler ne yorum yaparsınız bu duruma:?

 • 03 Nisan
  09:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  12:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş