Avea Faturalandırma İşlemi Hakkında!

Murat E. |

Kasım ayı faturam geçtiğimiz aylara oranla çok daha yüksek geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda videoizle diye bir pakete üye olduğumu söylediler ve hemen paketi iptal ettirdim ama sorun şu ki ben böyle bir pakete üye olmadım. Dolandırıldığımı düşünüyorum. Bunun sebebinin ise Avea'daki güvenlik zafiyetinden kaynaklandığını düşünüyorum. Yıllardır hattınızı kullandığım düşünüldüğünde kasım ayı faturamın iptal ettirmiş olduğum videoizle paketinden ayrı olarak yani geçtiğimiz aylarda ödemiş olduğum ortalama fiyat üzerinden faturalandırılmasını talep ederim.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  12:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş