26 Ağustos 2013

Avea Faturadaki Yanlışı Kabul Etmiyor!

Mayıs ayında yurt dışına gittim. Avea'nın 30 dk. hem arama hem aranma tarifesini ve 60 dk. sadece aranma tarifesini aldım. Müşteri temsilcisine "eğer biri beni arasa 30 dakikadan mı gidecek yoksa 60 dakikadan mı"dedim."60 dakikadan dedi."ama 30 dakikadan gitmiş. Faturam 85 TL fazla geldi.

Avea ile görüşmemde bu konuşmamızı dinlediklerini ve benim doğru söylediğimi ama faturada bir yanlışlık olmadığını söylediler. Halbuki ayrıntılı faturamla bunu ispat edebilirim. Toplamda arama ve aranmamda ki 30 dk. dan sonra her aramam için para kesilmiş. 3-5 kere konuşmama rağmen hala faturanın doğru olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Eğer konu hakkında ısrar ederlerse kanuni haklarımı arayacağım.

Tevfik 42 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik 14 Kasım 2013

    Malesef çözemediler.Defalarca alatmama rağmen hala inatla yanlış yaptıklarını kabul etmiyorlar.Geçmiş zaman aradığım ve arandığım konuşma dökümümü bana yollar mısınız dedim.Tabiki dediler.Gönderdikleri şeyde sadece konuşmalarım var.Yani aradım mı arandım mı belli değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön