Avea Faturada Ücreti Artırdı!

Emre Y. |

Aylık sınırsız internet paketini 69 TL'ye almıştım. Bir süre sonra bir baktım ki faturalarım 120 TL'ye kadar yükseldi. Sebebini öğrenmeye çalıştım,internet üzerinden bir üyeliğiniz gözüküyor dediler.Nereye üye olmuşum, ne zaman üye olmuşum, nasıl üye olmuşum? sorularım cevapsız kaldı.Peki olan olmuş üyeliğimi iptal edin dedim, onu da yapamadılar.

Son çare hattımı kapatacağım desem de,üzerine birde cayma bedeli ödetiriz dediler. Aramızda yaptığımız sözleşmeye uymayan ben değilim. Sebebini bilemediğim fazla faturaları bana ödettiler diye bir de cayma ödettiler.520 TL para ödedim, hakkımı aramaya vaktim olsa biliyorum yapacağımı ama ne uğraşacak zamanım ne de sabrım var. Avea'nın bu yaptığı beni üzdü.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Fatura Gönderimi İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  14:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Emre Y.
  10 Ekim
  17:57

  hala dönen yok

 • Emre Y.
  14 Ağustos
  15:42

  konu hakkında henüz tarafıma ulaşan mevcut değil. Yoksa gerçekten bana bir haksızlık yapıldığınımı kabul etti Avea ses seda çıkmadı?

 • Emre Y.
  31 Temmuz
  15:02

  Tarafıma ulaşılarak cep numarası istendi.Daha sonra herhangi bir gelişme olmadı.

 • 18 Temmuz
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş