Avea Faturada Alınmaması Gereken Ücretler!

Hüseyin Y. |

1 yıllık taahhüt sürem dolması sebebiyle faturalı hattımın aynı operatörün faturasız tarifesine geçtim. Ancak 1 yıllık taahhüt verirken bana faturayı kapatırken 20 lira kapama ücreti vereceğim söylenmemişti.

Aynı zamanda 6 aylık telsiz kullanım bedelini peşin olarak faturaya yansıtılacağı söylendi. Almadığım bir hizmetin vergisi neden peşin alınıyor. Son dönem faturamda alınmaması gereken ücretlerin alındığını düşünüyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Temmuz
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş