Avea Fatura Yüksekliği ve Bilgilendirme Sorunu!

Mehmet B. |

Eşim tarafından Avea İçişleri Bakanlığı tarifesi kullanılmaktadır. Eşimin geçen ay faturası tarifesinin 4 katından fazla geldi. Avea tarafından normal şartlarda ikide bir reklam mesajları gönderilirken, fatura aşımına ilişkin olarak sadece bir defa 200 dakikanız kaldı, bir defada dakikanız kalmamıştır diye toplam 2 defa mesaj gönderilmiş ancak tarafımızca fark edilmediği için fatura 4 katından fazla geldi. Konu ile ilgili olarak Avea'nın müşteri memnuniyeti adına hassas davranılması ve Avea'nın bilgilendirme eksikliğinden dolayı ödeyecek olduğumuz fatura da düzeltilmesini rica ederim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  13:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Temmuz
  12:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş