Avea Fatura Yüksekliği!

Özcan Ç. |

T** iletişim bayine kontörlü tarifeye geçmek için başvuruda bulundum. Acele olarak yapılan
işlem sonucu irtibat numarası olarak aldıkları numaramı T*** taşımışlar. Gelen mesaj doğrultusunda itirazda bulundum. Cayma bedeli 84 tl olarak gelen sms bilgisindeki rakamı ödeyeceklerini taahhüt ettiler. Ve ben tekrar memnun olduğum Avea bayisinden hattımı geriye taşıdım bu sürede hiç hattımı kullanamadım. Fakat Avea'dan 127, 5 tl fatura geldi ve dökümünü istedim veremeyiz dediler. 4 kez aramama rağmen farklı bilgiler aldım. Çözüm konusunda şikayet oluşturuldu denilmesine rağmen tekrar aramamda böyle bir şey yok deniliyor. 35 tl ayrı bir fatura gelince güvenim sarsıldı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan Ç.
  13 Ekim
  11:21

  127,5 TL FATURAMI DÖKÜM HALİNDE İSTEMEME RAĞMEN HALA GÖNDERİLMEDİ.MAİL ATACAKLAR ATILMADI,FATURA DÖKÜMÜ ONLİNE ALABİLİRSİNİZ DENİLDİ.127,5 TL FATURA GÖRÜNMÜYOR.

 • Özcan Ç.
  13 Ekim
  10:54

  Tüm arama ve çabalarımıza rağmen ciddi manada rahatsız olduğumu belirtmek isterim.Hala sıkıntı devam ediyor.

 • 13 Ekim
  09:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Ekim
  13:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş