Avea Fatura Yüksek Geldi!

Hüseyin Ö. |

Ben kızımın telefon hattı ile ilgili yazacağım 554 935**** Avea ya 02/ 2013 tarihinde geçiş yaptık reklamlarda bahsediyorlar ya faturalı şu kadar diye bizde gittik bayiye 15 tl lik tarife için bize dediler bir takım adına girilebilir bizde gs mobile girelim dedik 15 tl güya fatura gelecekti.

03/2013 ayında fatura ödemeye gittim 45 tl dediler içeriğini öğrendik 21 tl geçiş ücreti Avea ya geçtiğimiz için ceza aldık şu kadar iletişim vergisi şu kadar KDV fatura 45 tl Avea nın verdiği müşteri numarasını arıyorsun yarım saat hatta kaldım cevap yok herhalde bizim telefon numarasını kayda almışlar şimdi de konuşulan sen diyorlar çok zor kontörlüye geçersin geçirttirmiyorlarmış.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Ö.
  12 Nisan
  20:59

  adam senin paranı almaya kafayı koymuş 2. fatura 25 tl geldi açtık sorduk tarifeyi 20 dakika aşmışınız 30 tl 1.faturadan alacağınız vardı şimdi 4 tl kaldı dediler avea nın sitesinden baktım geçiş falan yok sahtekar bunlar şimdide bu hattan çıkarsanız her ay için 3 tl para alırız diyorlar bende ayın 25 inde temelli çıkacağım onlar kerizledim diyorlar ama halbuki kendi kendilerini kandırıyorlar çünkü ben başıma gelenleri her ortamda anlatacağım ve bir daha avea bedava diyecek müşterisi olmam yazıklar olsun ama tüketicinin hakkını arayan kanun yok bu memlekette yazıklar olsun

 • 21 Mart
  14:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mart
  13:14

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş