Avea Fatura Yanlış Kesildi.

Uğur Ö. |

09.05.2015 tarihinde Avea bayiden aldığım 64 GB iPhone 6 Plus cihazına kesilen faturanın yanlış olduğunu bayiye ve müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen hiçbir işlem yapılmadı. 1200 TL eksik kesilen faturayı görmezden geliyorlar. Müşteri hizmetleri fatura önemli değil imzaladığınız sözleşme önemli siz kabul ederek imzaladınız diye safça bir şey söyledi. 1 hafta içerisinde bu işlem düzeltilmez ise Avea'dan ve bayiden yasa olarak şikayetçi olacağım. Avea ile yaptığım görüşme kayıtlarını müşteri temsilcisine söylemiş bulunduğumdan yasal olarak bunları da sunacağım bu Avea'nın kanıtıdır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  12:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Haziran
  12:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş