Avea Fatura Ve Yetersiz Hizmet.

Alparslan A. |

8 yıldır Avea kullanıyorum EGM çalışanıyım üzerimde 6 tane hat var çekimle ve internetle alakalı sayısız sıkıntım olmasına rağmen kurum hattı olduğu için Avea'dan vazgeçmedik geçen sene kamu. mini,mega tarifeleri çıktığında hatlarımı bu paketlere geçirdim bu ay gelen faturalarda 5'er lira fazladan ücret talep etmişler. Aradım taahhütünüz bitmiş ondan diyor neden mesajla bilgilendirmediniz dedim zorunluluğumuz yok dediler 6 hattımı da kapatın dedim bayiye gitmelisiniz dediler. İşi hala yokuşa sürüyorlar ama kapatacağım 250 dk 250 sms'lik tarifeye 22 lira fatura gelmiş.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  13:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ağustos
  10:29

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş