Avea Fatura Ve Tarife Tutarsızlığı!

Yasemin İ. |

Geçtiğimiz hafta içinde 25 yıldan fazladır T** abonesi olarak kullandığım hattımı her iki bayiden aldığım 22 TL karşılığı 750 Dk + 750 SMS + 2 GB internet içeren tarifeye taşıdım ancak hattım açıldığında aldığım SMS ile bunun ancak bir yıl kullanım taahhüdü verip bir yılın sonunda yapılması gibi bir durum olduğunu öğrendim. Tarifelerin günden güne değiştiği ve dün avantajlı olan bir tarifenin yarın avantajını yitirdiği düşünülürse Avea'nın her zaman kazandırması durumu kocaman bir yanıltmadan ibaret. Gittiğim her iki bayiliğinde bana bunun ancak 1 yılın sonunda olacağından ve taraftar karttan bahsetmemesi insanları yanıltmak değil mi?

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Mayıs
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş