Avea Fatura ve Müşteri Hizmetleri

Gözde G. |

Bu ayki faturamın yüksek gelmesi üzerine Avea müşteri hizmetlerini aradım. İnternet taahhüdünden vazgeçtiğim için 18 liralık bir kesinti yapıldığını söylediler. Fakat ben böyle bir taahhütte bulunmadığımı söyledim. Müşteri temsilcisi sorunu çözmek için beni beklemeye aldı, uzun süre bekledim ve bir daha da kendisiyle görüşemedim.

Tekrar aradım, yine müşteri temsilcisi sorunu çözemedi ve istemememe rağmen telefonu yüzüme kapattı. Bu arada sorunu çözemeyen ilk müşteri temsilcisi için de şikayet formu oluşturuldu.
Sonuç itibariyle sorunum çözülmedi ve hoş olmayan muameleyle karşı karşıya kaldım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  14:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gözde G.
  11 Şubat
  17:31

  Şikayetim hala çözümlenebilmiş değil.

 • 04 Şubat
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş