Avea Fatura Uyuşmazlığı!

Eryetiş G. |

28.03.2013-03.04.2013 tarihinde yurt dışında olacağım için 90 dk lik yurt dışı paketi aldım. Sonradan faturam geldiğinde paket süresinin astığım için tarifemin çok üzerinde bir fatura ile karşılaştım. Müşteri hizmetlerine itirazda bulundum ve detaylı fatura istedim. Gelen detayda 18.12 tl lık bir ekstra konuşma yaptığım gözükmesine rağmen şirket benden 155 tl +kdv olacak şekilde istemektedir.

Daha sonradan müşteri hizmetleri yetkilisi ile tekrar yaptığım görüşmede kendilerinin bildirdiği bu iki fatura arasındaki farkın neden kaynaklandığını sordum ama doyurucu bir cevap alamadım. Konu hakkında hale bilgilendirilmiş değilim, ve bu fark nereden geliyor bilmiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  15:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  15:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş